דברים שלא ידעת שאתה יכול לעשות עם ריפוד ארון מטבח

אתה כבר יודע את כל הסיבות לכך שעיצוב המטבח הנוכחי שלך לא עובד עבורך בסך הכל או בחלקו. אבל אם אתה זקוק לדחיפה הנוספת הזו כדי להתקדם עם עדכון המטבח שלך, דוח ההשפעה על שיפוץ 2019 מהאיגוד הלאומי של ריולטורס® (NAR) מגלה כי 74% מהנסקרים הם בעלי תחושת הנאה מוגברת כשהם בבית מאז השלמת פרויקט השיפוץ שלהם. לא רק זאת, אלא שגם 78% חשים תחושת הישג גדולה כאשר הם חושבים על שיפוץ המטבח שלהם. עם חלק עצום מתקציב שיפוץ המטבח לעיתים קרובות לקראת ארונות, ישנה אלטרנטיבה משתלמת, עם שפע של אפשרויות שינוי. שינוי צבעי ארונות המטבח שלך וסגנונות.

 

המגוון הרחב של דלתות ארון – כולל סגנונות דלתות למינציה, עץ וזכוכית ללא תחזוקה – מאפשרים לבעלי בתים לקחת את עיצוב המטבח שלהם מישן למודרני, מעבר או עכשווי. ניתן לסיים ארונות מעץ מלא בזיגוגים וכתמים שונים, וכתוצאה מכך גוונים מעוררי השראה שניתן לשלב בקלות בפלטת הצבעים החדשה או הקיימת של המטבח שלכם. כמו כן, דלתות ארונות למינציה ללא תחזוקה מציעות אלטרנטיבה משתלמת עם אפשרויות סגנון כמעט בלתי מוגבלות שישפרו כל מטבח בסגנון. שנה את פונקציית הארון כך שתתאים לצרכים שלך.

בעוד שבעלי בתים רבים עובדים בעיקר בטביעת הרגל הקיימת של המטבחים שלהם, חיפוי ארונות אינו מגביל אותך בכל הנוגע לפונקציונליות. שקול לעדכן אי עם כיור או כיריים מובנות. מצד שני, חצי אי למטבח יכול לסייע בהגדרת החלל שלך ולספק שטח פנים נוסף להגשה או לארוחה. שלבו מדפים פתוחים בהם שכן בעבר ארון מסורתי, ויהיה לכם מוקד כמו גם אחסון תועלתני! Refacing מאפשר לכם להחליף דלתות למגירות … ועוד!

 

סגנונות וצבעי הדלתות החדשים שלנו העלו את האפשרויות לחידוש הארונות כבסיס לשדרוג מטבח, אך מה שמאחורי הדלתות והמגירות יכול להפוך גם את המטבח היומיומי שלך. במקום ארון תחתון שקשה להגיע אליו, ההתאמה מאפשרת לך לעשות דברים ולהתקין במקום מגירה גדולה לסירים ומחבתות. הרבה בעלי בתים לא יודעים שהחידוש יכול לאפשר לך להחליף את שילובי המגירות והדלתות בארונות במחיר סביר.