האם יהלום בחיתוך אמרלד יקר יותר?

יהלום בחיתוך אמרלד פחות יקר מיהלומים עגולים. למרות שחיתוכי אמרלד נדירים יותר מחיתוכים עגולים, אם אתם מתכננים לקנות טבעת אירוסין בחיתוך אמרלד, הרשו לנו לספר לכם את הבשורה הטובה הזו שתוכלו לשלם בין 15% ל-25% פחות מיהלומים בחיתוך עגול עם אותן תכונות.

 

טכניקות חיתוך יהלומים ממלאות תפקיד חשוב בהערכת מחירם. רק חלקים בודדים של האבן הגולמית הטבעית יהיו פסולת לייצור יהלום בחיתוך אמרלד, בעוד שרוב האבן הגולמית הראשונית תועבר לקבלת יהלומים בחיתוך עגול. אז נראה את ההבדל המשמעותי הזה בין המחירים שלהם.

 

עם זאת, זכרו כי מחירו של יהלום תלוי בגורמים רבים, כולל משקל קראט, גזרה, צבע, ניקיון, צורה ואפילו במדינה שייצרה את היהלום.

כמה עולה יהלום 1 קראט בחיתוך אמרלד?

למרות שמשקל הקראט של יהלום חשוב מאוד בקביעת ערכו, יש לציין כי מחיר היהלום תלוי גם בדרגת החיתוך, בניקיונו ובצבעו. כממוצע, ניתן להעריך שמחירו של יהלום אמרלד 1 קראט הוא בין 1,400 ל-6,000 דולר. כדי להעריך את המחיר הסופי של טבעת אירוסין בחיתוך אמרלד, עלינו לקחת בחשבון גם את עיצוב טבעת האירוסין, הגדרותיה והחומר שממנו היא עשויה.

האם יהלומי אמרלד נוצצים?

ניצוץ הוא מאפיין פוטנציאלי של כל היהלומים, אך חיתוך האמרלד אינו נוצץ כמו צורות יהלום אחרות (עגול, נסיכה ואובלי). במילים אחרות, לחיתוך האמרלד יש ניצוץ עדין יותר. חיתוך היהלום יעיל בהדגשת או הצנעת רמת הניקיון שלו. אז עם הבחירה הנכונה, תוכלו לקנות טבעת בחיתוך אמרלד נקייה יחסית.

האם יהלומים בחיתוך אמרלד נראים גדולים יותר?

טבעת בחיתוך אמרלד נראית גדולה יותר בשל צורתה המוארכת, כשחלק גדול ממשקל הקראט של חיתוך האמרלד נראה על פני היהלום. כך, שכשאתם מסתכלים על המשטח הגדול יותר של יהלום על טבעת האירוסין בחיתוך אמרלד, מופיעה אשלייה של יהלום גדול יותר.

טבעות אירוסין משובצות בחיתוך אמרלד

חיתוך אמרלד הוא בחירה מסוגננת ומינימליסטית לטבעת יהלום. חיתוך האמרלד הוצג כצורת יהלום עצמאית בשנת 1940 ומשך אליו מעריצים רבים. זכרו שבחירת טבעת אירוסין היא רכישה לכל החיים ואולי הרכישה הרומנטית ביותר בחייכם. לכן, אם אתם אוהבים את טבעת היהלום בחיתוך אמרלד, דאגו לבקש ממעצב תכשיטים שיעצב את טבעת האירוסין המתאימה לכם. לחיתוך האמרלד יש פינות עמידות ולחץ לא יכול לשבור אותו. טבעת האירוסין מציגה גם את האצבע שלכם כעדינה וארוכה יותר.