כיצד להפסיק את קניית הדחף

  1. צאו מהמדיה החברתית.

זה נכון – אם אתה מתקשה בהשוואה, המדיה החברתית לא תשפר את זה. אם אתה יודע שאתה מתקשה להסתפק כשאתה גולל מעבר לסליל ההדגשה של כולם, הסר את מקור הבעיה. אני לא אומר שאתה צריך לבעוט את המדיה החברתית לרסן לעד, אבל נסה למחוק את אינסטגרם ופייסבוק למשך שבוע (או יותר) ולראות אם אתה מבחין בהבדל.

 

גם אם אתה לא מוצא את עצמך נופל במלכודת ההשוואה ההיא, המציאות היא שהמדיה החברתית היא שלט חוצות אחד גדול לרכישת דחפים. בכל מקום שאתה גולל, מישהו מנסה לגרום לך להוציא את הכסף שלך. תכונת החלקה קטנה וחלקה זו קלה לשימוש בכאב. אבל אם אינך משתמש באפליקציה, לא תראה עבורך את כל העסקים עם מכירות נוצצות ומוצרים חדשים להוציא עליהם את הדולרים שהרווחת קשה.

 

  1. עשו אתגר ללא הוצאה.

זמנים נואשים דורשים צעדים נואשים, ולעתים אתגר ללא הוצאה הוא בדיוק מה שהרופא הורה. אם עוד לא שמעתם על זה, זה ממש כמו שזה נשמע – אתם לא מוציאים כסף (על פריטים לא חשובים).

 

אתה עדיין משלם עבור דברים כמו שכר הדירה או המשכנתא שלך, חשבונות רגילים, שירותים, מצרכים וכו '. אבל אתה לא מוציא כסף על דברים כמו לאכול בחוץ, לעשות את השיער שלך, נעליים חדשות או אביזר מטבח חדש. בעיקרון, אל תדרוך אפילו רגל לחנות אלא אם כן זה לקנות מצרכים (שנמצאים ברשימה שלך!).

 

  1. שכח את מספר הכרטיס שלך.

אוקיי, אני מודה בזה. שיננתי את מספר כרטיס החיוב שלי. ממש מזעזע למוציא כסף, אני יודע. עשיתי כל כך הרבה קניות מקוונות עם כרטיס החיוב הזה שלמעשה יש לי את המספר בעל פה. אם זה אתה, זה נראה יעיל לחלוטין ואתה מבין אותי. אם זה נשמע לכם מטורף, כולנו קצת מקנאים בכך שקנייה של דחפים קשה לכם הרבה יותר לעשות באינטרנט. אך האם מספר הכרטיס שלך ממלא אוטומטית מהטלפון או מדפדפן האינטרנט שלך? האם ה- PayPal שלך נמצא במרחק קליק אחד בלבד בעת ביצוע הצ'ק-אאוט? אם התשובה חיובית, כדאי לך לשקול למחוק את המספרים האלה מהזיכרון הדיגיטלי שלך.

 

  1. זכור את המטרות שלך.

הנה מזעזע אמיתי: כניעה לרכישת דחף לא תעזור לך להשיג את היעדים הכספיים שלך – בין אם זה לצאת מהחובות, לשלם את המשכנתא שלך או להשקיע למען העתיד שלך. קנייה באמצעות דחף והוצאות יתר יאכלו את כל הכסף הנוסף שחסכתם בכדי לשים מטרות מדהימות אלה, גם אתה קונה באמצעות קופון לKSP. לכן, אל תירה בעצמך ברגל כאן. עזור לעצמך על ידי לזכור את היעדים החשובים שאליהם אתה עובד!

 

מאמר זה נכתב על ידי https://promocode1.com/