יתרונות של התקנת שערים לעסקים

ככל שמגיעים מחסומי אבטחה, מעטים יעילים ונוחים כמו שערים אוטומטיים. הם מציעים רמת אבטחה גבוהה בהרבה מאשר אפשרויות אחרות ומאפשרים שליטה רבה יותר בכל הנוגע לגישה, שהם רק חלק מהיתרונות שיש לשערים אוטומטיים להציע.

 

מגן פיזית על הנכס

אחד היתרונות המוחשיים הברורים ביותר של שער כניסה לבית הוא כי יכולתם המשופרת לחסום כניסה של אנשים לא מורשים לחצר שלך. הם מכשול יעיל במיוחד מפני גנבים פוטנציאליים המנסים להיכנס למתקן שלך לאחר שעות השירות. אחד היתרונות העיקריים של ערכות אוטומציה של שערים הוא שבאמצעות מנועים הידראוליים עם נעילה עצמית או מנעולים מגנטיים, הם נועלים את השערים בסגירתם, מה שהופך אותם כמעט בלתי אפשריים לדחיפה או לפתיחה. (בניגוד לשערים ידניים רגילים, שניתן לשלול לחלוטין את היתרונות הביטחוניים שלהם אם הם לא נעולים בטעות אנוש!)

 

מצמצם מבקרים לא רצויים

לא לכל המבקרים שלא הוזמנו יהיו מטרות זדוניות כאלה. למעשה, לעתים קרובות יותר סביר להניח שתמצא את עצמך מבקר על ידי עסקים מקומיים, או אנשים יוזמים אחרים שמנסים להשאיר כרטיסים או פרטי קשר. אמנם אתה עלול לחוות ביקורים דומים כבעלי בתים פרטיים, אך עבור עסקים ביקורים אלה יכולים להיות תכופים יותר ולעתים קרובות בסופו של דבר הם משבשים ולא רצויים. זה נכון במיוחד אם אתה ממוקם על כביש ראשי, אחוזת תעשייה או קרוב למרכז העיר. אוטומציה של שערי האבטחה שלך יכולה להוות פיתרון יעיל להפחתת שיחות קור מסוג זה, המאפשר לך לשמור על רמות הפרודוקטיביות שלך.

 

זה פתרון חסכוני

לא כולם שוקלים את העובדה שאוטומציה של שערים אפילו יכולה לחסוך לעסק שלך סכום כסף מפתיע. שערים מתנדנדים חשמליים יכולים לחסוך משמעותית בזמן ובכוח אדם, מכיוון שזה פחות תלוי בצוות שנמצא פיזית כדי לפתוח את השער (וכשהם כן, זה דורש לא פעם יותר מלחיצת כפתור פשוטה). זה מאפשר לצוות האבטחה הקיים להפנות את המשאבים שלהם למקום אחר. עבור עסקים קטנים יותר, זה עשוי אפילו לחסוך להם את הצורך להעסיק עובדים חדשים (כגון אנשי שער ייעודיים).

 

נוחות רבה יותר, חוסכת זמן עבורך ועובדים

שטחים עסקיים רואים שטף כבד הרבה יותר מאשר בתים פרטיים. גם אם אתה חברה קטנה שאיננה רואה מעט או ללא ביקורים של לקוחות, עדיין יהיו לך כמה אנשי צוות שמגיעים ויוצאים מהמתחם שלך מדי יום ביומו. ואם רק מעטים מהם יוצאים לארוחת צהריים כל יום, או מבצעים שליחות בבוקר, לא ייקח הרבה זמן להעריך לגמרי את משך הזמן שנדרש לפתיחת וסגירת שער ידני! וככל שיש לך יותר עובדים או שהאתר שלך מקבל יותר מבקרים, הנושא נהיה בולט יותר.