קישוטים לפרגולה ולפטיו שלכם

מחפשים קישוטים פשוטים למרפסת החיצונית עבור החגים הקרובים? הכינו זרים רעננים והשקיעו בכמה נורות לפרגולה שלכם! השתמשו במה שיש לכם או מצאו משהו חדש השנה, אך זכרו שקישוטים יכולים להיות נוצצים – או עדינים מאוד. אם אתם מבלים זמן רב בחוץ כמו שאתם מבלים בפנים, הפכו את החלל שלכם למקום חם ומסביר פנים להיות בו. טכניקות עיצוב יכולות להיות מורכבות מאוד, או פשוטות כמו בילוי אחר הצהריים על הדק האחורי או הפטיו המקורה.

התקנה מהירה של קישוטי פטיו

אם יש לכם זמן מוגבל לקישוט השנה, הנה כמה רעיונות לעיצוב פטיו בחוץ שתוכלו להתקין בבת אחת!

 

זר עונתי על דלת הכניסה שלכם מסביר פנים בין אם תבחרו בחומרים מלאכותיים או בפרחים טריים. יתכן שתמצאו בעונה זו השנה סדנה כיפית להכנת זרים שיכולה לשכלל את יכולות הקישוט שלכם.

 

תלו סטים של נורות כדי להדליק את הערבים שלכם.

קישוטי הפטיו הטובים ביותר לחצרות אחוריות

עבור אזור החצר האחורית, בין אם יש לכם מרפסת, דק או פטיו, זה יכול להיות מקום התכנסות מרכזי במהלך החגים. אם המוקד הוא הפרגולה החשמלית שלכם שמעוטרת בנורות, שקלו להוסיף עציצים ירוקי עד, פרחים טריים או צמחים עונתיים כדי לרכך ולהעצים את החלל הזה.

 

זוהי דרך טובה להשתמש באדניות שלכם שיושבות ריקות בעונת החורף. אתם יכולים לשים עציצים ירוקים קטנים יותר.

 

אתם יכולים לשלב אותם עם התאורה החיצונית לזוהר נוסף, או להשאיר אותם טבעיים כדי להוסיף קצת ירוק למקום ההתכנסות שלכם.

 

לאחר שקישוטי הפטיו החיצוניים שלכם נמצאים במקום ומוכנים לארח מבקרים, הצטיידו בעצי הסקה לאח החיצונית שלכם או הכינו את הגריל לחווית אוכל בחוץ!

קישוטי פרגולה עונתיים או כל השנה

מכיוון שהחגים נמשכים רק כמה חודשים בכל שנה, תוכלו לבחור כמה קישוטי פרגולה שתוכלו ליהנות מהם בסתיו, חורף, אביב או קיץ! נורות פשוטות יכולות לספק חמימות בפטיו בכל עונה.

 

תאורה נכונה שגם עמידה בפני תנאי מזג האוויר יוצרת את האווירה שבה תוכלו באמת להירגע. השילוב של מקומות ישיבה נוחים, תאורה רכה וקישוטים עונתיים בהחלט יוערך על ידי חבריכם ומשפחתכם.

 

אז לא משנה כמה בזבזניים תרצו להיות עם קישוטי הפטיו החיצוניים שלכם, ישנן אפשרויות רבות להפוך את השטח החיצוני בביתכם למסביר פנים בעונה הזו ובכל ימות השנה.

למידע נוסף היכנסו לאתר https://www.alum-haifa.co.il/