דרכים לחסוך כסף בתקציב נמוך

  1. לאכול בחוץ בתדירות נמוכה יותר

אחת הדרכים המובילות לחסוך כסף בתקציב מצומצם היא לתכנן ארוחות ולאכול. אם אתה מוצא את עצמך אוכל בחוץ מספר פעמים בשבוע, עשה מאמץ מודע לצמצם אותו לפעם או פעמיים בשבוע בלבד. אכילה בחוץ מצטברת מהר!

 

אז כאלטרנטיבה, למה שלא תפרוץ את אחד מספרי הבישול שלך שישב מוזנח על מדף המטבח שלך? אין לך ספר בישול? לפינטרסט, אינסטגרם ו-YouTube יש תמונות חזותיות ומתכונים מדהימים שתוכלו לנסות.

 

  1. עשה את השיער והציפורניים שלך בעצמך

במקום ללכת למספרה או לסלון הציפורניים כל שבוע, תוכלי לחסוך כסף על ידי ביקור כל שבועיים או פעם בחודש. עשה את השיער והציפורניים שלך בעצמך במהלך הזמן הזה שבין לבין. שים את המוצרים האלה שהצטיידת בהם מחנות מוצרי היופי לעבוד בשבילך. זוהי דרך מצוינת לחסוך כאשר יש לך קושי בכסף.

 

  1. הפסק להשתמש בכרטיסי האשראי שלך

תקציב מצומצם וחיסכון בכסף פירושם לחיות מתחת ליכולתך. אז זה אומר שאתה צריך להפסיק לבזבז על כרטיסי האשראי שלך. הוצא אותם מהארנק שלך, הכנס אותם למקפיא, מחק אותם מהחשבונות המקוונים שלך, ובמקום זאת, התמקד בתשלום חובות ובחיסכון בכסף. בנוסף, זה גם חוסך לך המון כסף בריבית!

 

מעניין: איך ניתן לחסוך כסף באתר אייבורי בעזרת קופונים?

 

  1. בטל מנויים שאתה לא משתמש בהם

אחת ההוצאות הכי ערמומיות שיכולות להצטבר היא מנויים. למעשה, האמריקאים מקבלים בממוצע 273 דולר לחודש במינויים! אז, עברו על ההצהרות שלכם וראו אילו מהם תוכלו לחתוך. לדוגמה, חתכו כבל ומצאו חלופה לכבל במקום זאת. היו חסרי רחמים כי כל דולר מצטבר כאשר יש לכם קושי בכסף.

 

כמו כן, אם יש לך מנוי לחדר כושר, אולי הגיע הזמן לשקול להתאמן בבית. יש המון תוכניות כושר מעולות בבית שאתה יכול לרכוש בשבריר מהעלות של מנוי לחדר כושר. YouTube הוא גם משאב מצוין למצוא מאמנים אישיים מקוונים המציעים אימונים בחינם.

 

  1. שלם קודם לעצמך

לשלם לעצמך תחילה הוא המפתח לחיסכון כשהכסף קטן. לא משנה כמה מעט אתה עשוי להרוויח או כמה תוספת תצליח לחסוך, תמיד תשלם את עצמך קודם. כדאי לנסות להפריש לפחות 10% מההכנסה החודשית לחסכונות.

 

עשו זאת בתחילת החודש כדי שלא תתפתו להוציא את הכסף הזה על שום דבר אחר.

 

  1. השווה לפני שאתה קונה

אם אתם עומדים לבצע רכישה גדולה, למשל עבור מחשב חדש או שולחן אוכל חדש, חפשו לפני שאתם קונים. אולי תמצא עסקה טובה יותר במקום אחר או שאתה עשוי להבין שלדגם הזול יותר יש למעשה יותר מהתכונות שאתה רוצה מאשר לדגם היקר יותר. השוואת מחירים וקבלת עסקאות חיונית כאשר אתה חי בתקציב מצומצם.