פתרונות הצללה: ליהנות מצל במשך כל הקיץ

באופן כללי, ככל שצפיפות החומר של הבד גבוהה יותר, בסוככים, שמשיות או פתרונות הצללה אחרים, כך גדל אחוז קרני ה-UV שנחסמים. חומרים כמו אריח גג, מתכת או עץ יכולים לחסום עד 100 אחוז מקרני השמש, בעוד שחומרים אחרים עשויים להיות מסוגלים לחסום פחות. יצרנים מסוימים עשויים לספק דירוגים למוצרים שלהם, ולכן כדאי לבדוק בצורה הזו לגבי חומרים מסוימים שאתם חושבים להשתמש בהם עבור פתרון ההצללה לגינה שלכם.

 

למרות שמבני הצללה המותקנים לצמיתות נוטים לעיתים קרובות להיות יקרים יותר, עם זאת, הם מציעים לכם הגנה מלאה מפני השמש. מכיוון שאלה מבנים חזקים בהשוואה לעמיתיהם הניידים, הם גם יכולים לעמוד בצורה טובה יותר בפני פגעי מזג האוויר. לעומת זאת, סוכך זרועות ניתן לסגור כדי לאפשר לאור השמש להיכנס פנימה, ואילו עם מבנים קבועים לא ניתן לעשות זאת. ברוב המקרים, מוסיפים למבני הצללה אלה צמחים מטפסים בצדדים על מנת להשיג את ההגנה המלאה ביותר מפני קרני ה-UV המסוכנות.

 

ניצול מגוון רחב של אפשרויות להצללה בחצר שלכם – כמו חסימה מוחלטת של השמש ושיטות אחרות – יכול לעזור לכם ולמשפחתכם ליצור חוויה בטוחה יותר במרחב החיצוני שלכם. תנו ליצירתיות ולאהבת הקיץ שלכם להנחות אתכם למצוא פתרונות הצללה העונים על הצרכים של המשפחה כולה.