שאלות שאתה צריך לשאול לפני בניית גדר

אם אתה רוצה להפוך את החצר האחורית שלך לפרטית יותר, פתרון ברור אחד הוא התקנת גדר פרטיות. גדרות אלה מהוות תשובה קלה לכל בעל בית המעוניין ליצור סביבה שלווה בחצר האחורית. אם מותקן נכון, הם יבטלו את היכולת של השכנים לראות מה קורה בחצר האחורית שלך.

 

עם זאת, חשוב לענות על כמה שאלות לפני שאתם יוצאים ושוכרים מישהו להיכנס ולהתקין גדר. ישנן נושאים משפטיים שיש לקחת בחשבון, כמו גם שאלות בסיסיות בנוגע לסוג החומרים הטוב ביותר לגדר שלך.

 

לאחר שתענה על השאלות להלן, תהיה מוכן לפנות לאיש מקצוע ולפרוץ דרך בפרויקט הגדר שלך.

 

בחר את החומר שלך בחוכמה

החומר שתבחר לגדר הפרטיות שלך קובע כמה פעמים תצטרך לבצע תחזוקה, כמה יקר התקנת הגדר וכמה פרטיות תשיג. להלן כמה מאפשרויות החומר הפופולריות שאתה יכול לבחור, כמו גם כמה הערות לגבי כל אחת מהן.

 

עץ ארז

עץ ארז אידיאלי לאסתטיקה טבעית. הוא נראה נפלא והוא אחד היערות העמידים יותר בפני מזג אוויר. בנוסף, לוחות עץ ארז טובים למדי בהרמת קול. למעשה, לעץ באופן כללי יהיו תכונות שיכוך קול גבוהות יותר.

 

הדברים העיקריים שעליכם להיות מודעים אליהם הם שלוחות ארז יהיו יקרים יותר מחומרים מלאכותיים או אפילו מעץ שטופל בלחץ. כמו כן, לוחות ארז דורשים קצת יותר תחזוקה, שמא הם ייפגעו עם הזמן ויתרקבו. תחזוקה זו כוללת טיפול בהם בגימור המגן עליהם מפני השמש והלחות. אתה יכול לקבל את הגימור הזה כתם צבעוני או בגימור בהיר אם אתה מעדיף את המראה הטבעי של העץ.

 

עץ מטופל בלחץ

אם אתה רוצה מראה של עץ אבל לא בא לך לבצע תחזוקה שנתית, אז התשובה היא לבחור בעץ שטופל בלחץ. זוהי צורה של קרש עץ שטופל כימית, מה שהופך את העץ לעמיד בפני לחות ושמש. בנוסף, עץ שטופל בלחץ זול יותר מארז.

 

ויניל

אם אתם מחפשים חומר זול ודורש טיפול מינימלי, אז התשובה הברורה היא ויניל. אתה יכול לבחור עיצוב גדר ויניל לבן קלאסי או לבחור בויניל בצבע עץ מודרני יותר. יש לך גם אופציות לטיפונים דקורטיביים שונים בלוחות הוויניל, כולל משמרות, לוחות סריג ופלאור-דה-ליס.

 

אֲלוּמִינְיוּם

חומר אחרון שכדאי לקחת בחשבון הוא אלומיניום. באופן מסורתי, אלומיניום אינו משמש לבניית גדרות פרטיות. אלומיניום נראה יותר בדרך כלל בחולית שרשרת, שאינה תורמת לגדר פרטיות בפני עצמה. עם זאת, כאשר אתה משלב גדר שרשרת אלומיניום קלאסית עם צמח נוי, כגון קיסוס, יש לך מסך פרטיות מוצלח. אלומיניום, בניגוד לעץ, מתאים לחלוטין למטרה זו, ובניגוד לעץ, הוא לא יירקב.

 

אלומיניום זול בהרבה מעץ ואינו דורש כמעט תחזוקה. עם זאת, אם אתם מתכננים להשתמש בעיצוב קישור שרשרת יחד עם קיסוס, הבינו כי הקיסוס ידרוש השקיה וטיפול כמו כל צמח אחר.

 

בנוסף, גדרות אלומיניום בשרשרת אינן מתאימות היטב לדיכוי קולות. לכן, אם גם אתם מעוניינים להרחיק את השיחות שלכם מחוץ לאזור השכנים שלכם, אז גידור עץ הוא אלטרנטיבה טובה יותר.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://www.gotlieb.co.il/