כיצד לעצב חדר ילדים

מכיוון שילדים משתנים כל כך הרבה, כל כך מהר, עיצוב החדר של ילדכם יכול להיות מסובך. לא רק שהם ממש יכולים לצמוח מרהיטים, אלא האינטרסים שלהם, הסגנון ואפילו מספר הילדים שחיים בחדר יכולים להשתנות עם הזמן. כך תעצבו חדר ילדים שיגדל איתם.

 

שקול את ההווה והעתיד

בחירת מיטה לחדר הילד שלך דורשת קצת התחשבות. לפני שאתה מוציא בגדול על מיטת פעוטות שילדך יגדל ממנה במהירות, הקדש דקה לשקול כמה פריטי כרטיסים גדולים יחזיקו לאורך זמן. מזרנים, למשל, נוטים להחזיק מעמד בין חמש לשבע שנים, כך שבחירת מזרן לילדך תרצה לרכוש אחד שיכיל את ילדך לאורך שנים. באופן דומה, אם אתה מתכנן ללדת מספר ילדים, בחירה של מיטת קומותיים במקום מיטת יחיד יכולה בסופו של דבר לחסוך לך כסף בטווח הארוך. למרות שלא תמיד אנו יכולים לצפות מראש מה צופן העתיד, אנו יכולים לבצע תחזיות חכמות ומושכלות שיכולות לסייע בהנחיית החלטות הרהיטים של ילדיך.

 

צור מרחבים נפרדים

חדרי שינה לילדים אינם מיועדים רק לישון, ואם אתם תוהים כיצד לגרום לחדר ילדים להרגיש בטוח ומותאם אישית, תוכלו להתחיל ליצור חללים נפרדים בהם הם ירגישו בנוח בין אם הם ישנים, משחקים, קוראים, מרגיעים. , או להכין שיעורי בית. בעוד שחדר השינה של ילדכם יצטרך כמובן מיטה, קחו בחשבון את האינטרסים והצרכים של ילדכם בבחירת רהיטי ילדים נוספים. שולחן, למשל, יכול לשמש מקום לשחק עם לגו או לצבוע כשהילד שלך צעיר ויכול לעבור למקום שבו הוא יכול לצייר או להכין שיעורי בית כשהאינטרסים והצרכים שלהם משתנים.

 

למנוע עומס

ילדים יכולים להיות מבולגנים, וזה לא סוד שניקיון החדרים הוא אחת מנקודות המחלוקת הגדולות ביותר בין ילדים להוריהם. הגדר אותם להצלחה על ידי בחירת רהיטים עם הרבה מקום אחסון כדי לשמור על החדר שלהם תחת שליטה. בחירת מיטות ילדים עם אחסון מובנה תחת מיטה ומדפי ספרים, למשל, יכולה לחסוך מקום תוך עזרה בשמירה על ארגון הילדים, לא משנה באיזה גיל הם.

 

בחר עיצוב לטווח קצר

תחומי העניין של ילדך ישתנו ככל הנראה לאורך זמן, כך שבזמן שאתה רוצה שהריהוט שלך יחזיק מעמד, וודא שהעיטורים שלך קלים לצאת. שטיחים וכריות לזרוק, למשל, ניתנים להחלפה בקלות לאורך זמן, ללא תג מחיר גדול. במקום לצייר ציור קיר מורכב של רכבת על הקיר, קנה מסגרות פוסטרים לקישוט. כך, ילדכם יכול להחליף כרזות של תחומי העניין הנוכחיים שלו, ולאפשר לו להתאים אישית את חדר השינה שלו בקלות, אפילו כשהאהבות והסירוב שלו ממשיכים להשתנות.

 

אם אתם מחפשים לרהט את חדר השינה של ילדכם, הקפידו לבקר בחנות כוכבי ריהוט ומזרן לידכם, שם יש לנו מבחר עצום של ריהוט ילדים במחירים סבירים. בינתיים, בדוק את הבלוג שלנו לעיצוב פנים, שבו אנו מכסים כל דבר, החל משולחנות הכתיבה והספריות האהובים עלינו ועד איך לקשט את הבית שלך בתקציב.