חמישה דברים לשאול לפני שקונים סוכך נשלף

זו בהחלט בחירה נבונה ממגוון סיבות להחליט לרכוש סוכך נשלף. אבל זו גם רכישה גדולה, ואתם קונים חכמים אז תרצו לערוך מחקר משלכם לפני שתחתמו על העסקה. אנו מקווים ששאלות אלה יעזרו לכם לבצע רכישה מושכלת. 

  1. היכן יותקן הסוכך? אצל מרבית הלקוחות שלנו, הסוכך מותקן מעל רחבה מרוצפת או דלת. בדקו האם המיקום מתאים בהכרח לצרכים שלכם ויספק את ההגנה מפני הצל שאתם מקווים לה.
  2. כיצד יותקן הסוכך? ניתן להרכיב את הסוכך על הקיר החיצוני, ממש מתחת לגג או באזור של המרזב. זוהי סוגיה חשובה, מכיוון שמיקום הסוכך ישפיע על הגובה שלו, ומכאן על מידת השיפוע והצל שהוא יתן. 
  3. מה מכסה האחריות? הסעיף הזה יכול להיות מבלבל משהו, כיוון שעל רכיבים שונים של הסוכך בדרך כלל קיימת אחריות שונה. האחריות משתנה בין היצרנים השונים וכדאי לברר היטב את הפרטים לפני הרגישה הסופית. 
  4. מה האופציה הטובה ביותר, סוכך ידני או אוטומטי? יכול להיות שאנחנו מוטים בדעתו, אבל ההמלצה שלנו היא לשדרג לסוכך ממונע. לאחר שנים רבות של ניסיון וסקרים שערכנו בקרב הלקוחות שלנו, אנחנו יכולים להגיד שאנשים שהחליטו לרכוש סוכך ממונע מרוצים באופן משמעותי יותר מהחלטתם לעומת אלה שרכשו את הסוכך הידני. הסוככים הממונעים נוחים מאוד, ניתנים לשליטה בקלות רבה ולא מצריכים השקעת מאמץ פיזי בכל פעם שרוצים לפתוח או לסגור אותם.

עם זאת, עדיין קיימים לקוחות רבים אשר בוחרים בסוכך אשר מופעל ידנית. לעיתים ההחלטה נובעת עקב מגבלות בנקודות חשמל באזור הסוכך, לעיתים כיוון שההתקנה היתה יקרה מדי עבורם. ולפעמים בגלל שהבית לא ברשותם והבעלים לא אפשרו התקנת סוכך שכזה.

  1. מהו זמן האספקה וההובלה הממוצע? כדאי שתוודאי שהסוכך יוכל להיות מותקן בזמן שנוח עבורכם. 

 

כמובן שאנחנו ממליצים גם לעבוד עם חברה אשר משתמשת במתקינים מקצועיים, כמו אלה שאנחנו עובדים איתם באלום חיפה.