משכנתא שנייה – כל מה שצריך לדעת

בעלי בתים רבים אינם מודעים לעובדה שהם יכולים לקחת מספר הלוואות כנגד בתיהם. ההלוואה הראשונה, הידועה כמשכנתא לדירה ראשונה, נלקחת בדרך כלל בעת קניית הבית. ההלוואה הבאה כנגד אותו נכס, כאשר המשכנתא הראשית שלכם עדיין אינה משולמת במלואה, ידועה כמשכנתא שנייה. הבנה טובה של המשכנתא השנייה יכולה להועיל ולהתגלות כשימושית מאוד כשאתם זקוקים למימון גדול להוצאות דחופות או כשאתם רוצים להעלות את ערך הבית שלכם לאחר ביצוע שיפוצים ושינויים אחרים. אנו יכולים לעזור לכם להשיג משכנתא ראשונה, שנייה ואפילו שלישית, גם אם אתם נאבקים עם חובות לא מבוטחים. נוכל גם לעזור לכם לעלות על הדרך הקלה לחיים ללא חובות בחופש כלכלי. המשיכו לקרוא לקבלת מידע נוסף על משכנתא שנייה ממומחים למשכנתאות.

 

משכנתא שנייה: היבטים עיקריים

משכנתא שנייה כפופה לראשונה, מה שאומר שבמקרה של חדלות פירעון, המשכנתא הראשונה תקבל עדיפות מבחינת ההחזר. רק לאחר שהמשכנתא הראשונה נפרעת לחלוטין, יוכל המלווה של המשכנתא השנייה להשיב את ההלוואה. משכנתא תמיד נלקחת כנגד ההון האישי, כמו בית, ומשכנתא שנייה אינה יוצאת דופן בעניין זה. סכום ההלוואה שיציע לכם המלווה השני תלוי בהון העצמי שלכם, ביתכם. שיעורי הריבית על משכנתא שנייה גבוהים יותר מאלו שגובים על הראשונה. הסיבה לכך היא שמלווה המשכנתא השני לוקח סיכון גבוה יותר, מכיוון שהוא מקבל עדיפות שנייה במקרה של חדלות פירעון. אז לפני שאתם לוקחים משכנתא שנייה, בררו מה יהיה סכום התשלום החודשי שלכם ואם אתם יכולים להרשות את זה לעצמכם.

 

כיצד תוכלו ליהנות אצלנו ממשכנתא שנייה?

ניתן להשתמש במזומן שתקבלו כשתקבלו משכנתא שנייה לכל מטרה. בעלי בתים בדרך כלל משתמשים בכסף כדי לקנות מכונית חדשה, לשלם עבור לימודים אקדמיים, לשפץ את הבית וכו'. שיפורים ביתיים מוסיפים ערך לבית ומבטיחים לכם מחיר טוב יותר אם תחליטו למכור אותו בעתיד. משמעות הדבר היא שאתם משתמשים בכסף מנכס (הבית שלכם) כדי להגדיל את ערך הנכס עצמו. בעלי הלוואות בכרטיסי אשראי יכולים גם לקחת משכנתא שנייה למטרת איחוד חובות וכדי להפוך את ההחזרות לזולות יותר וניתנות לניהול.

 

אם ברצונכם לדעת עוד על משכנתא שנייה, מה היא יכולה לעשות עבורכם, או כיצד תוכלו להשתמש בה, אנא אל תהססו להמשיך לגלוש באתר האינטרנט שלנו ולהתייעץ עם אחד המומחים שלנו.