4 טיפים להישאר פרודוקטיביים כשאתם עובדים מהבית

עבור רבים מאיתנו, העבודה מהבית הפכה ל"דבר הנורמלי החדש". המעבר ממשרד לבית קל יותר אם יש לכם מקום ייעודי שמבוסס על סוג העבודה שאתם מבצעים בו. מכיוון שיש לכם חופש לעצב את החלל איך שתרצו, תוכלו לגרום למשרד הביתי שלכם להיראות מסורתי עם שולחן מנהלים ומדפי ספרים או לבחור בגישה יצירתית יותר שכוללת יצירות אמנות ושטיח מעניין.

 

הנה ארבעה טיפים לעיצוב חלל עבודה בבית שבו אתם יכולים להרגיש בנוח ולהיות פוריים שחברת רוזטו רהיטי יוקרה מאיטליה ריכזו עבורכם:

1. בחרו את החלל הנכון

יש אנשים שיש להם מזל עם חדר פנוי שהם יכולים להפוך אותו למשרד או פינה שהם יכולים להפוך למשרד בחדר רב-תכליתי. למרבה המזל, ישנם אוספי רהיטים רבים הכוללים יחידות פינתיות שמאפשרות לכם לפתוח מקום לשימושים אחרים כאשר אינכם עובדים.

2. היפטרו מהבלגן

הדבר האחרון שאתם צריכים כשאתם מנסים להיות פרודוקטיביים במשרד הביתי שלכם הוא הסחת דעת. כשאתם רואים עומס סביבכם, קל להתחיל לחשוב על כל מטלות הבית שאתם צריכים לעשות. הכריזו על המשרד הביתי שלכם כאזור עבודה ללא עומס, כך שתוכלו להישאר מרוכזים במשימות העומדות בפניכם. פריטי ריהוט משרדי ביתי כמו ארונות ומדפים נועדו לעזור לכם לשלוט על העומס.

3. צרו אווירה של עשייה

ודאו שיש לכם את כל מה שאתם צריכים בהישג יד, כמו כיסא נוח, המחשב שלכם, מדפסת, ארונות תיקים ומדפים. האור הטבעי הוא הטוב ביותר, אבל אם צריך אתם יכולים להוסיף לו עם גופי תאורה.

 

שקלו להוסיף כורסה או מושב אהבה קטן לצורך הפסקות, שיחות טלפון ארוכות או תכנון הצעדים הבאים שלכם. תלוי בסגנון שלכם, כדאי להוסיף אלמנטים מרגיעים כמו צמחי בית או יצירות מעוררות השראה כמו פסלים או ציורים.

4. הקפידו על לוח זמנים

הקפידו להבדיל את יום העבודה שלכם משעות הפנאי. דרך טובה להתחיל היא לצאת מהפיג'מה, ללבוש את בגדי העבודה שלכם ולהתחיל את היום באותה שעה כל יום. אולי לא תזדקקו ללבוש רשמי, אלא תתלבשו כאילו אתם מתכוונים לעשות דברים. תכננו את לוח הזמנים היומי שלכם והקפידו להכניס הפסקות בנוסף לארוחת הצהריים. עקבו אחר עומס העבודה שלכם, בדיוק כפי שהייתם עושים במשרד.